Bulut Stone
Doğal Taşta Seçkin Kalite

Hakkımızda


Bulut Stone doğal taş sektörüne 1990 yılında bir atölye olarak başlayıp bugün kendi bünyesinde bulunan entegre tesis ve ocaklarında Türkiye’nin seçkin doğal taş gruplarında üretim yaparak dünyanın bir çok bölgesine Bilgi, profesyonellik ve tutku ilkesini benimseyerek üretim yaparak bir çok referans projede adından söz ettirmiştir. Bugün, Bulut Stone 30 yıldır geleneksel değerlere uygun olarak yenilikçi yöntemlerle mermer piyasasına yön veren kuruluşlar arasındadır.

Bulut Stone bitmeyen tutkusu ile kaliteden ödün vermeden sürdürülebilir bir anlayışla yapılan üretim, yüksek stok kapasitesi, kısa sürede teslim anlayışına dayalı pazarlama stratejisi ve doğru fiyat politikası ile müşterilerine güven vermektedir.

Merkezine doğanın bize armağanı olan en kıymetli demirbaşımız olan mermeri koyan Bulut Stone uygulamış olduğu yüksek teknoloji ve çevreci madencilik anlayışını benimseyerek , sadece bugüne değil, geleceğe de yatırım yapmayı amaçlamaktadır.

 

Amacımız ve hedefimiz

Değerlerimiz, birikimlerimiz, ve rekabet gücümüzle tercih edilen, insan ve çevre odaklı, dünya doğal taş sektöründeki örnek firmalar arasında yer alarak ürün, hizmet ve istihdam olanaklarıyla ülkemize ekonomik ve sosyal faydalar sağlayan ve markasını geleceğe taşımayı amaçlayan Bulut Stone, mermercilik anlayışını modernize ederek, bu anlayışı geliştirmeyi ve gelecek nesillere aktarmayı hedeflemektedir.

Open chat